Sepetim 0,00 TL
Hakkımızda

Her şey bir hayalle başladı:

ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE, SAĞLIKLA GÜVENLE…

Ödemiş Belediyesi’nin üreticiyle tüketiciyi doğrudan buluşturduğu ve üretici kooperatiflerini desteklediği, Otamış markasıyla kurulan Halkın Marketi, 25 Haziran 2021’de Ödemiş’te Eski Otogar’da hizmete girdi.

Üretici kooperatifleriyle işbirliği içerisinde güvenilir, kaliteli, sağlıklı ve uygun fiyatlı et ve et ürünleri, süt, yoğurt ve peynir, zeytin, zeytinyağı, salça ve reçel gibi kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerin Otamış markasıyla halka sunulduğu Halkın Marketi, üretici ve tüketicinin aracısız buluşma noktası haline geldi. Otamış Halkın Marketi’nin ikinci şubesi dünyanın en iyi 32 turizm köyünden biri olan Birgi’de 3 Mayıs 2023 tarihinde hizmete sunuldu.

Süs bitkilerinin ana yurdu konumundaki Ödemiş’te Otamış markasıyla bir de üretim fidanlığı oluşturularak küçük aile tipi işletmelerle işbirliğine gidilerek sektörün istediği standartlarda üretime başlandı. İklim krizinin etkilerine dayanıklı süs bitkileriyle anakentlerin meydan ve caddelerine Otamış imzası atılıyor.

Ödemişlilerin ve ilçeye konuk olanların yoğun ilgi ile karşılaşan Otamış, kaliteli ve güvenilir ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak adına …. tarihinden itibaren internet satışına başladı. Otamış markalı ürünlerimizle yurdumuzun her yerindeyiz.

Otamış markasına güç veren üreticilerimize, kooperatiflerimize ve bizi tercih eden tüketicilerimize teşekkürü bir borç biliyoruz.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et